Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Jak nakupovat na našem webu?

Vybrali jste si dlažbu, která se vám přesně hodí do koupelny, chcete si pořídit designovou sanitární keramiku nebo toužíte po nové podlaze? Toto všechno, a ještě mnohem více pro vás máme v našich showroomech i na našem webu. Pročtěte si, jak u nás nakupovat.

V České i Slovenské republice máme mnoho poboček Keramika Soukup, kde si můžete prohlédnout a rovnou i zakoupit naše produkty, pomůžeme vám s jejich vizualizací a rádi vám zde také osobně poradíme.

Pokud se vám ale nechce do našich showroomů, můžete si prohlédnout všechny naše produkty na našem webu a také rovnou odeslat poptávku.

1. Vybírejte z pohodlí domova

Prohlédněte si naše produkty, které jsme rozdělili do přehledných kategorií. Na našem webu můžete vybírat v kategoriích:

 

2. Odešlete nezávaznou poptávku

Každý produkt, který na našem webu najdete, můžete “Přidat do výběru”.  Všechno zboží, které si do výběru přidáte, najdete v sekci Můj výběr, kterou najdete v horní části stránky.

Jakmile si do výběru přidáte všechny produkty, které byste si chtěli zakoupit, přejděte do sekce Můj výběr, vyplňte vaše kontaktní údaje a odešlete poptávku.

 

3. Domluvíme se na dopravě a platbě

Jakmile odešlete poptávku, napíšeme vám e-mail nebo vám zavoláme. Vybereme naši nejbližší pobočku, ze které vám zboží doručíme a vytvoříme vám také fakturu, kterou následně zaplatíte.

Domluvíme se s vámi také na termínu a způsobu dopravy zboží.

 

4. Radujte se z nákupu bez starostí

Naše produkty vám rádi doručíme nebo si je můžete vyzvednout v nejbližší pobočce Keramika Soukup.

Nakupujte online z pohodlí domova a během pár dnů se můžete těšit z našich produktů a snadného nákupu.

 

 

Online katalog

Využijte náš nákupní seznam k nezávazné kalkulaci zboží.

 
Přijedeme k Vám ZDARMA!