Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Keramika Soukup - Plzeň Křimice, Chebská 2

V naší vzorkové prodejně v Plzni máme vystaven téměř všechen náš sortiment, ať už se jedná o obklady, dlažby či jiné produkty. Pokud hledáte obklady a dlažby v Plzni, můžete si u nás před zakoupením prohlédnout všechny materiály a vzory. Keramika Soukup je svým zákazníkům vždy k dispozici a naši zaměstnanci vám ochotně poradí při výběru zboží.

Otevírací doba:

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

07:00 - 18:00

07:00 - 18:00

07:00 - 18:00

07:00 - 18:00

07:00 - 18:00

08:30 - 13:00

Zavřeno

Prodejní doba INDECO:

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

08:00 - 17:00

08:00 - 16:00

09:00 - 17:00

09:30 - 17:30

09:00 - 17:00

Zavřeno

Zavřeno

 

Kontaktní údaje:

Chebská 2, 32202 Plzeň

Jak se k nám dostanete?

Autem

K naší prodejně se dostanete pohodlně autem. Pokud se k nám vydáte například od OC Plaza, dejte se směrem na Vejprnice a na první křižovatce odbočte doprava na ulici Křimická. Jeďte 2,2 kilometru a kousek za autobusovou zastávkou odbočte doprava na naše parkoviště.

Parkování

V areálu naší prodejny najdete prostorné parkoviště, kde může pohodlně zaparkovat 50 aut.

MHD

Každých 10 minut jezdí k naší prodejně autobus číslo 41. Vystupte na zastávce Pošta logistika a vydejte se po směru jízdy asi ještě 50 metrů. Poté pravé straně naleznete naši prodejnu.

Sklad

Sklad materiálu a zboží naleznete ve stejném areálu, ale v jiné budově, než je vzorkovna. Ke skladu vás navedou směrovky či jakýkoliv náš pracovník.

Co u nás najdete?

Na naší prodejně naleznete velký výběr obkladů, dlažby, sanitárního vybavení i stavební chemie. Na rozměrné výstavní ploše naleznete 70 prezentačních kójí a rádi vám u nás připravíme nezávaznou kalkulaci či developerské projekty. Mimo to u nás také naleznete stálý výprodej.

Jaké služby na vzorkovně poskytujeme?

  • Přijedeme k vám – Potřebujete poradit a nemáte čas chodit po vzorkovnách? Využijte zdarma naši službu Přijedeme k vám. Dohodněte si s námi schůzku a nechte starosti s novou koupelnou na nás.
  • Grafické návrhy – Pokud už máte představu o vaší koupelně a chcete vidět, jak bude vypadat, naši grafici vám připraví realistickou 3D vizualizaci.
  • Odborné poradenství – Každoročně se účastníme prestižních výstav obkladů a dlažeb, jako jsou Cersaie v Itálii nebo Cevisama ve Španělsku. Máme přehled o tom, co je ve světě nové a náš sortiment vybíráme každoročně podle nejnovějších trendů. Rádi vám poradíme, jak zařídit vaši koupelnu funkčně a moderně.

Možnosti platby

U nás můžete bez problému zaplatit jakýmkoliv typem platební karty.

Bezbariérový přístup

Vstup do naší prodejny je bezbariérový.


Fotogalerie

Přijedeme k Vám ZDARMA!