Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Otevírací doba:

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

7:00 - 19:00

7:00 - 19:00

7:00 - 19:00

7:00 - 19:00

7:00 - 19:00

8:00 - 12:30

Zavřeno

 

Jak se k nám dostanete?

Autem

Nejlépe se k nám dostanete vozem. Naši prodejnu naleznete na Kamenné ulici 45, naproti Obchodnímu centru. Před naším areálem je prostorné parkoviště.

Vlakem

Pokud přijedete vlakem, vystupte na zastávce Hlavná stanica Žilina a zde nasedněte na autobus číslo 26, který vás dopraví až na zastávku Kamenná, Obchodné centrum. Najdete nás naproti obchodnímu centru.

Parkování

Přímo před naší prodejnou je možné zaparkovat 6 osobních automobilů. Z boční strany je navíc ještě prostorné parkoviště nákupního centra.

Sklad

Sklad i prodejna se nachází ve stejném areálu.

Co u nás naleznete?

Na naší prodejně naleznete velký výběr obkladů, dlažby, podlah, sanitárního vybavení i stavební chemie. Vybrat si u nás můžete také nábytek značky TON. Mimo to u nás také naleznete stálý výprodej.

Jaké služby na vzorkovně poskytujeme?

  • Přijedeme k vám – Potřebujete poradit a nemáte čas chodit po vzorkovnách? Využijte zdarma naši službu Přijedeme k vám. Dohodněte si s námi schůzku a nechte starosti s novou koupelnou na nás.
  • Grafické návrhy – Pokud už máte představu o vaší koupelně a chcete vidět, jak bude vypadat, naši grafici vám připraví realistickou 3D vizualizaci.
  • Odborné poradenství – Každoročně se účastníme prestižních výstav obkladů a dlažeb, jako jsou Cersaie v Itálii nebo Cevisama ve Španělsku. Máme přehled o tom, co je ve světě nové a náš sortiment vybíráme každoročně podle nejnovějších trendů. Rádi vám poradíme, jak zařídit vaši koupelnu funkčně a moderně.
  • Velkoobchod a developerské projekty – rádi vám poradíme i v rámci velkoobchodního prodeje a větších projektů.

Možnosti platby

Na naší prodejně můžete platit hotově či platebními kartami Mc card, American Expres, Visa,Visa elektron, Maestro, V-pay a DIVERS International.

Bezbariérový přístup

Vstup do naší prodejny je bezbariérový.


 

 

Přijedeme k Vám ZDARMA!