Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Keramika Soukup Bratislava

Vzorková prodejna a sklad

Otevírací doba:

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 13:00

Zavřeno

 

Kontaktní údaje:

R1 Centrum
Rožňavská 1,
83104 Bratislava
 

Další informace

Co u nás najdete?

Na naší prodejně naleznete velký výběr obkladů, dlažby, kompletní sortiment vybavení koupelen, podlahy, sanitárního vybavení i stavební chemie a fasád. Vybrat si u nás můžete také nábytek značky TON. Mimo to u nás také naleznete stálý výprodej.

Keramika Soukup Bratislava se nachází v nové dvoupodlažní budově s prodejní plochou 1 728 m². Přízemní prodejní plocha má rozměry 864 m² a nejdete zde 50 kójí s obklady, dlažbou, sanitou a příslušenstvím. Dále jsou zde umístěné baterie všech druhů, sprchové kouty, vanové zástěny, nejprodávanější značky obkladů, jako je Marazzi, Rako, sprchové kouty Sanswiss, Ravak a mnoho dalších. Prodejní plocha v poschodí má rozměry 860 m² a zde naleznete obklady a dlažby v 68 kójích.

Možnosti platby

Na naší prodejně můžete platit hotově či platebními kartami Mc card, American Expres, Visa,Visa elektron, Maestro, V-pay a DIVERS International.

Bezbariérový přístup

Vstup do naší prodejny je bezbariérový, do druhého patra vede bezbariérový výtah a naleznete u nás i bezbariérové toalety.

Sklad

Sklad i prodejna se nachází ve stejném areálu. Za mírný poplatek rozvážíme produkty zákazníkům z okolí Bratislavy.

Jak se k nám dostanete?

 • Autobusem - Autobusem číslo 61 z hlavní stanice na Trnavské mýto nebo autobusem číslo 53 a 63 z Trnavského mýta. Vystupte na zastávce Slovinská. Areál R1 naleznete v zadní části areálu, ve dvoupodlažní budově.
 • Trolejbusem - Trolejbusem číslo 201 směrem na Trnavské mýto. Trolejbusem číslo 204 směrem z Račianského mýta. Trolejbusem číslo 205 z autobusové stanice. Vystupte na zastávce Slovinská.
 • Autem 
  - Z dálnice od Brna jeďte po obchvatu směrem na Žilinu a následně nadávečem na Bratislavu Ružinov sjeďte z obchvatu na Bajkalskou ulici. Pokračujte stále rovně až ke křižovatce Trnavská cesta, kde odbočíte doprava na Pezinok. Na druhé křižovatce již uvidíte poutač Keramika Soukup, zde se otočte a po pravé straně uvidíte obchodní centrum R1, kde sídlíme v zadní části.
  - Z dálnice od Trnavy se dejte na výjez Zlaté piesky a pokračujte po Rožnavské ulici. Zhruba po 5 km uvidíte poutač R1 centrum, kde nás najdete v zadní části.
  - Z Trnavského mýta jeďte po Trnavské ulici směrem na Žilinu přes křižovatky Bajkalská a Rožňavská. Asi po 500 metrech uvidíte poutač Keramika Soukup, kde se otočíte a po pravé straně uvidíte obchodní centrum R1.
  - Autem z Hlavní stanice jeďte po Šancové ulici směrem na Žilinu a následně Zlaté piesky. Přijedete do Trnavského mýta. Odtud pokračujte dle popisu výše.

Parkování 

Přímo před naší prodejnou je prostorné parkoviště.

Jsme tu pro vás

 

Fotogalerie

3D prohlídka naší prodejny

Zpět na Keramika Soukup

Přijedeme k Vám ZDARMA!