Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Otevírací doba:

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 20:00

8:00 - 13:00

Zavřeno

 

Kontaktní údaje:

R1 Centrum
Rožňavská 1,
83104 Bratislava
 

Jak vypadá naše prodejna?

Keramika Soukup Bratislava sa nachází v nové dvoupodlažní budově s prodejní plochou 1728 m².

Přízemní prodejní plocha má rozměry 864 m² a nejdete zde 50 kójí s obklady, dlažbou, sanitou a příslušenstvím. Dále jsou zde umístěné baterie všech druhů, sprchové kouty, vanové zástěny, nejprodávanější značky obkladů, jako je Marazzi, Rako, sprchové kouty Sanswiss, Ravak a mnoho dalších.

Prodejní plocha v poschodí má rozměry 860 m² a zde naleznete obklady a dlažby v 68 kójích.

Jak se k nám dostanete?

Autobusem

Autobusem číslo 61 z Hlavnej stanice na Trnavské mýto nebo autobusem číslo 53 a 63 z Trnavského mýta. Vystupte na zastávce Slovinská. Areál R1 naleznete v zadní části areálu, ve dvoupodlažní budově.

Trolejbusem

Trolejbusem číslo 201 směrem na Trnavské mýto. Trolejbusem číslo 204 směrem z Račianského mýta. Trolejbusem číslo 205 z Autobusovej stanice. Vystupte na zastávce Slovinská.

Autem

Z dálnice od Brna jeďte po obchvatu směrem na Žilinu a následně nadávečem na Bratislavu Ružinov sjeďte z obchvatu na Bajkalskou ulici. Pokračujte stále rovně až ke křižovatce Trnavská cesta, kde odbočíte doprava na Pezinok. Na druhé křižovatce již uvidíte poutač Keramika Soukup, zde se otočte a po pravé straně uvidíte obchodní centrum R1, kde sídlíme v zadní části.

Z dálnice od Trnavy se dejte na výjez Zlaté piesky a pokračujte po Rožnavské ulici. Zhruba po 5 km uvidíte poutač R1 centrum, kde nás najdete v zadní části.

Z Trnavského mýta jeďte po Trnavské ulici směrem na Žilinu přes křižovatky Bajkalská a Rožňavská. Asi po 500 metrech uvidíte poutač Keramika Soukup, kde se otočíte a po pravé straně uvidíte obchodní centrum R1.

Autem z Hlavnej stanice jeďte po Šancové ulici směrem na Žilinu a následně Zlaté piesky. Přijedete do Trnavského mýta. Odtud pokračujte dle popisu výše.

Parkování

Přímo před naší prodejnou je prostorné parkoviště.

Sklad

Sklad i prodejna se nachází ve stejném areálu. Za mírný poplatek rozvážíme produkty zákazníkům z okolí Bratislavy.

Co u nás naleznete?

Na naší prodejně naleznete velký výběr obkladů, dlažby, kompletní sortiment vybavení koupelen, podlahy, sanitárního vybavení i stavební chemie a fasád. Vybrat si u nás můžete také nábytek značky TON. Mimo to u nás také naleznete stálý výprodej.

Jaké služby na vzorkovně poskytujeme?

  • Přijedeme k vám – Potřebujete poradit a nemáte čas chodit po vzorkovnách? Využijte zdarma naši službu Přijedeme k vám. Dohodněte si s námi schůzku a nechte starosti s novou koupelnou na nás.
  • Grafické návrhy – Pokud už máte představu o vaší koupelně a chcete vidět, jak bude vypadat, naši grafici vám připraví realistickou 3D vizualizaci.
  • Odborné poradenství – Každoročně se účastníme prestižních výstav obkladů a dlažeb, jako jsou Cersaie v Itálii nebo Cevisama ve Španělsku. Máme přehled o tom, co je ve světě nové a náš sortiment vybíráme každoročně podle nejnovějších trendů. Rádi vám poradíme, jak zařídit vaši koupelnu funkčně a moderně.
  • Velkoobchod a developerské projekty – rádi vám poradíme i v rámci velkoobchodního prodeje a větších projektů.

Možnosti platby

Na naší prodejně můžete platit hotově či platebními kartami Mc card, American Expres, Visa,Visa elektron, Maestro, V-pay a DIVERS International.

Bezbariérový přístup

Vstup do naší prodejny je bezbariérový, do druhého patra vede bezbariérový výtah a naleznete u nás i bezbariérové toalety.

 

 

 

Přijedeme k Vám ZDARMA!