Keramika Soukup - koupelny a kuchyně pro každého

Investiční apartmány Lipno nad Vltavou

Keramika Soukup jako exkluzivní dodavatel obkladů, dlažeb a sanitární keramiky do třiceti apartmánů v atraktivní lokalitě U Hájenky v Lipně nad Vltavou si vám dovoluje představit tento v českých podmínkách zcela unikátní projekt, jehož součástí se můžete stát i vy. 

Projekt domů „U Hájenky“ je situován v těsném sousedství lipenského jezera a v bezprostřední blízkosti plánované sjezdovky s lanovou dráhou. Přesto je zde klid a neproudí tudy davy lidí. Lokalita sousedí s oborou a ochranným pásmem lesů. Nebudete rušeni další výstavbou. Díky skvělému situování lze objekty využívat prakticky po celý rok. Tato „dvou sezónnost“ je velice unikátní v rámci České republiky. Podobná místa, kde se potkávají hory a jezera, jsou spíše doménou alpských států.

Objekty jsou koncipovány jako symetrické dvojdomy o celkové užitné ploše 270 m2. Můžete tedy nabízet k pronájmu jednu nebo obě části a tím plně využít volnou kapacitu objektu ve svůj finanční prospěch.

Investor v současné době nabízí domy k prodeji. V případě zájmu o jedinečnou možnost investice najdete v závěru tohoto článku kontaktní údaje na společnost Greenpoint Lipno s. r. o., která zajišťuje výstavbu a prodej.

Popis domu

Každý objekt je navržen jako dům o dvou bytových jednotkách. Ty jsou na sobě, z provozního hlediska, zcela nezávislé. Je pouze na vás, zda budete dům obývat sami nebo ho nabídnete jako možnost ubytování, případně budete objekt využívat jako apartmánový dům. Parkování pro dvě vozidla je řešeno na vlastním pozemku každého domu. Na severní straně objektu jsou velké úložné prostory, vhodné pro skladování kol, lyží, sezónního zahradního nábytku atp.

Dispozice domu je přizpůsobena pro pobyt dvou rodin s dětmi. V přízemí je kromě závětří a zádveří také koupelna se sprchou a WC, velká kuchyně a pobytový prostor napojený na terasu. Ve druhém podlaží jsou tři plnohodnotné ložnice a velká koupelna se sprchou, vanou a WC. Pro zájemce je zde možnost využít ještě třetí podlaží a to jako rozšíření ložnic o „spací“ patro. Ve třetím podlaží jsou rovněž umístěny některé technologie domu. Dům je připraven na vestavby mnoha užitečných zařízení, ať již je to místo na pračku se sušičkou, které je aktivně odvětrávané, příprava pro klimatizační jednotku atp.

Starost o provoz a údržbu neřešte

O každou nemovitost a její okolí je třeba se starat. Investor Greenpoint Lipno s.r.o. vám v tomto nabízí plný servis. Ať již budete dům využívat ke své vlastní rekreaci (a nechce se vám strávit cenné volné chvíle údržbou objektu), nebo se rozhodnete dům nabídnout k pronájmu, pracovníci investora pro vás rádi zařídí každotýdenní úklid, kontrolu stavu objektu, výměnu prádla, doplnění dřeva ke krbu, ale také posekání trávy nebo odklizení sněhu. Greenpoint Lipno s.r.o. pro vás zajistí i vhodný pronájem objektu tak, abyste měli vždy pravidelný měsíční zisk a nemovitost pracovala pro vás.

 

Kontakt:

Greenpoint Lipno s.r.o.

Bubenská 1158/17,
170 00 Praha 7
tel.: +420 608 900 357

 

 

Přijedeme k Vám ZDARMA!